Pióra do wycieraczek uniwersalne mocowania EinParts

25,00 zł
Brutto Ten produkt wysyłamy natychmiastowo!

Pióra do wycieraczek z uniwersalnymi mocowaniami firmy EinParts Automotive!

Wybierz długość wycieraczki.

Rozmiar
Ilość

  Realizacja zamówienia.

Zamówienia złożone do godziny 17:00 są wysyłane w następnym dniu roboczym.

  DARMOWA DOSTAWA!

Paczkomat InPost 9,99 zł - od 150 zł darmowa dostawa. Kurier 15,99 zł - od 300 zł wysyłka za darmo!

  Polityka bezpieczeństwa.

Sklep internetowy chnparts.pl posiada certyfikat SSL. Płatność jest w 100% bezpieczna.

  Zwrot towaru.

Możesz zmienić zdanie i bezproblemowo zwrócić towar 14 dni od otrzymania przesyłki.

Wystarczy zmierzyć długość swoich wycieraczek i wybrać odpowiednią długość i gotowe!

( przy cenie produktu jest możliwość zmiany długości wycieraczki ) 

Wycieraczki samochodowe firmy EinParts Automotive to wysokiej jakości akcesorium, które skutecznie dba o klarowność szyb w różnych warunkach atmosferycznych. Charakteryzują się one zróżnicowanymi długościami, obejmującymi zakres od 350 do 710 mm, co sprawia, że pasują do szerokiego spektrum samochodów na drogach.

Dzięki tej elastyczności, pióra do wycieraczek EinParts są doskonałym wyborem zarówno dla kompaktowych aut, jak i większych pojazdów.

Niezwykłą cechą tych wycieraczek jest możliwość wymiany mocowań, dlatego pasują one do aż 98% modeli samochodów dostępnych na rynku, eliminując konieczność poszukiwania specjalistycznych wersji dla konkretnego modelu pojazdu.

 Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się łatwym montażem i pewnym dopasowaniem do swojego samochodu.

Jednym z kluczowych atutów piór do wycieraczek EinParts jest ich wyjątkowa wytrzymałość. Wykonane z materiałów wysokiej jakości, te wycieraczki są odporne na działanie czynników atmosferycznych, promieniowanie UV oraz ekstremalne temperatury. To oznacza, że są w stanie zachować swoją skuteczność przez długi okres eksploatacji, niezależnie od warunków pogodowych.

Wydajność zbierania wody to kolejna mocna strona tych wycieraczek. Ich specjalnie zaprojektowany profil oraz elastyczna konstrukcja pozwalają skutecznie usunąć wodę z powierzchni szyb, zapewniając jasną widoczność kierowcy. Dzięki temu użytkownicy mogą czuć się pewnie na drodze, nawet podczas deszczu czy mokrych warunków atmosferycznych.

Podsumowując, wycieraczki samochodowe firmy EinParts Automotive to niezawodne i wydajne narzędzie do utrzymania czystości i klarowności szyb w samochodzie. Dzięki swojej uniwersalności, wytrzymałości oraz doskonałym właściwościom zbierania wody, stanowią one doskonały wybór dla szerokiego spektrum pojazdów i potrzeb kierowców.

Dodatkowo, warto zaznaczyć, że wycieraczki samochodowe firmy EinParts Automotive oferowane są w bardzo atrakcyjnej cenie. Dzięki temu, kierowcy mogą cieszyć się wysoką jakością i skutecznością tych wycieraczek, nie obciążając zbytnio swojego budżetu. Ta korzystna relacja jakości do ceny sprawia, że wycieraczki EinParts są nie tylko skutecznym rozwiązaniem, ale także ekonomicznym wyborem dla każdego kierowcy, który pragnie utrzymać idealną widoczność podczas jazdy w różnych warunkach atmosferycznych.

Przy montażu należy pamiętać o zdemontowaniu czerwonej osłonki, która chroni gumę i usztywnia podczas transportu!

Wystarczy zmierzyć długość swoich wycieraczek i wybrać odpowiednią długość i gotowe! Nie musisz się zastanawiać, czy akurat to mocowanie będzie pasować do Twojego pojazdu!

( przy cenie produktu jest możliwość zmiany długości wycieraczki ) 

EPWBM
3 szt.